تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  اکبر نیکزاد صبح امروز در نشست با اعضای ستاد تسهیلات سفر در محل نگارخانه خطائی اردبیل اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در یک دوراندیشی سال جدید را در آستانه رویداد عظیم انتخابات و کاستن از التهابات اقتصادی به نام حماسه سیاسی و اقتصادی نامید تا همه به این باور برسند که خلق حماسه نیازمند همدلی و مشارکت و داشتن روحیه جهادی است.

  وی با یادآوری اینکه دشمن امروز با هجمه‌های سیاسی و اقتصادی تلاش می‌کند انقلاب اسلامی را در مسیر آرمانی خود دچار انحراف و برخی بدمستی‌ها کند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بالنده‌تر و مقتدرتر از آن است که بازیچه چنین هیجانات و بازی‌های بی‌سرانجام شود.

  رئیس شورای اداری استان اردبیل یکی از زیباترین جلوه‌های حماسه سیاسی و اقتصادی را خدمت بی‌منت به مردم و جلب رضایت آنها در حوزه‌های مختلف توصیف کرد.

  نیکزاد گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی بر پایه ارزش‌هاست که در آن خدمت بی‌منت یک فخر ماندگار است.

  وی با قدردانی از تلاش و همت شبانه‌روزی اعضای ستاد تسهیلات سفر و دستگاه‌های خدمات‌رسان اضافه کرد: قطعا چنین خدمات ارزشمندی هم موجب رضایت الهی و هم بندگان خداوند متعال می‌شود.

  استاندار اردبیل با بیان اینکه امسال وظیفه و رسالت خطیری را در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی بر دوش داریم تصریح کرد: یکی از این مسئولیت‌های سنگین در حوزه اقتصادی با هدف کاستن از التهابات تحریم‌ها و تهدیدهای اقتصادی است که می‌تواند دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارد.

  نیکزاد در پایان سخنان خود گفت: در این مسیر همراهی مردم می‌تواند اقتصاد ما را پویاتر و فضای تنش و التهاب را به حداقل برساند.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com