تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  به گزارش فارس از اردبیل، در این حادثه مهیب که دقایقی پیش در اردبیل رخ داد بر اثر نشت گاز یک باب واحد مسکونی در محله امام حسن عسگری(ع) منصوریه اردبیل 100 درصد تخریب شد، اما به دلیل خالی بودن منزل از سکنه و به مسافرت رفتن اعضای خانه به کسی آسیبی نرسید.

  به دنبال این انفجار مهیب 150 خانه اطراف این منزل تخریب شده و شیشه‌هایش فروریخت و چند نفر نیز مصدوم شدند؛ به طوری که اهالی کوچه با وحشت به کوچه آمده و از این انفجار متعجب شدند.

  رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل دقایقی پیش در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار فارس در اردبیل با اعلام اینکه این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشته است، اظهار داشت: آتش‌سوزی به سرعت و با حضور به موقع آتش‌نشانی خاموش شده و از انفجارهای بعدی که ممکن بود در واحدهای مسکونی دیگر رخ دهد، جلوگیری شد.

  محمد جعفرزاده خاطرنشان کرد: چند نفر از مصدومان این حادثه که به دلیل شکسته شدن و فروریختن شیشه‌های منازل آسیب جزئی دیده بودند با حضور نیروهای اورژانس در محل حادثه مداوا شدند و در این زمینه بیمار بستری نداشتیم.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com