تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  آزادلو : تحقق نیافتن وعده های مسؤلین از گذشته دور در شهرستان مغان باعث شده تا مردم نوعی بی اعتمادی به وعده های مسؤلین داشته باشند. تغییرات بزرگ در بسیاری از ادارات شهرستان مغان با ورود نماینده جدید این تفکر را که احتمال تغییر وجود دارد در ذهن همه به وجود آورد. در همین رابطه و بخاطر برخی از وعده ها به سراغ فرماندار جوان و پرتلاش گرمی رفتیم. محمود علایی از زمان ورود به این اداره فعالیت های چشمگیری انجام داده است. از جمله آنها می توان در پروژه گازرسانی موران به لوله گذاری 6 کیلومتر در مدت 40 روز اشاره کرد. این در حالی است که از سال 89 تا قبل از این چهل روز فقط 3.5 کیلومتر لوله گذاری شده بود.
  مهندس علایی در مورد عدم آماده شدن 21 واحد مسکن مهر تا پایان سال 91 گفت : با
   توجه به اینکه متقاضیان مسکن مهر اعلام آمادگی نکرده اند تا سهم های خود را پرداخت نمایند ، ما این پروژه را در اختیار پیمانکار مربوطه قرار داده ایم تا با برآورد شخصی به پایان برسانند. پیمانکار تا موافقت لازم از ادارت مربوطه کسب نماید ، زمان مساعد برای تحویل این پروژه تا پایان سال مهیا نگردید. خوشبختانه 80٪ این واحدها تکمیل شده است که پس از طی مراحل اداری این واحد ها سریعا آماده می شود.

  همچنین مهندس علایی در مورد گازدار شدن حتمی بخش موران تا پایان شهریور سال 92 اعلام کرد : در مورد گازرسانی به بخش موران باید عرض کنم پیش بینی می شود تا این زمان آماده تزریق گاز به لوله ها شود. تا 40 روز پیش تمامی اقدامات انجام گرفته فقط 3.5 کیلومتر لوله گذاری شده بود که در عرض این چهل روز توانستیم 6 کیلومتر را لوله گذاری کنیم که خود نشان از سرعت گیری بسیار بالا برای گازرسانی به این بخش است. پیش بینی ها نشان می دهد که تا پایان شش ماهه اول سال 92 این روستاها از نعمت گاز برخوردار می شوند.

  مهندس علایی همچنین از اصحاب رسانه خواست تا در انعکاس اخبار ، نهایت تلاش خود را برای رعایت عدالت بکار گیرند. وی افزود : باید اصحاب رسانه تفاوت بین قول و پیش بینی را بهتر از سایرین تشخیص دهند تا بتوانند منصفانه تر به قضیه نگاه کنند. وقتی مسؤلی قول می دهد فلان پروژه را تا زمان مشخص تحویل دهد ، باید به این قول خود عمل کند. اما وقتی گفته می شود پیش بینی می شود ، یعنی اینکه شرایط موجود در پروژه و روند سرعت اجرای آن نشان از این دارد که تا این زمان به پایان می رسد. اگر هم نرسد حتما آن شرایط موجود تغییر یافته است.
  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com