تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  علائی فرماندار گرمی در آخرین جلسه شورای اداری در سالجاری از تهیه و تدوین سند توسعه پایدار روستایی در این شهرستان خبر داد و افزود: این سند توسعه در آینده ای نزدیک در بخشهای موران ،انگوت و مرکزی و در هربخش در  2 روستا بعنوان پایلوت به اجرا در خواهد امد. وی افزود:این طرح در راستای افزایش درآمد اقتصادی روستانشینان در بخشهای گوناگون  تولیدات کشاورزی  و،دامداری ،صنایع دستی ،گردشگری و... تدوین شده و با اجرای آن از سال آینده تحول شگرفی در منطقه حاصل خواهد شد.

  وی خاطر نشان کرد:این سند توسط نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی به تصویب وزیر جهاد کشاورزی رسیده است . علائی  همچنین   به برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اشاره كرد و گفت:  از آنجا که شهرستان گرمی بلحاظ جاذبه های طبیعی گردشگری و آب و هوای معتدل  هرساله با جمعیت بسیار زیادی از مسافران نوروزی روبروست ، بایستی همه ادارات وارگانهای ذی ربط به گونه ای عمل کنند که مسافرین با خاطری خوش از این شهرستان عبور یا چندساعتی را استراحت نمایند. 


  وی در ادامه سخنان خود از آمادگی و تجهیز مدرسه شبانه نمونه بحرالعلوم که شامل 15  اتاق جهت اسکان مسافران نوروزی از تاریخ 25/12/91 خبر داد وافزود:  در بحث امنیت ، بهداشت ودرمان ، فوریتهای پزشکی، راهنمائی مسافران و زیبا سازی شهر نیز تمهیدات لازم اندیشده شده که امیدواریم با همکاری و هماهنگی همه اعضای ستاد بتوانیم خدمات شایسته ودرخور هموطنان عزیز ارائه نمائیم.

   علائی از فعالیتهای اکیپهای کنترل بازار و توجه جدی به مقوله مقابله قانونی با گرانفروشی و تخلفات ، ادارات خدمات رسان( آب و برق و گاز و تلفن) و همچنین جایگاههای عرضه سوخت و سی ان جی بصورت شبانه روزی در ایم تعطیلات نوروزی خبر داد و بر خدمت رسانی بهتر و شایسته به گردشگران و میهمانان نورزی تاکید کرد.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com