تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  امید اردبیل - ویژه نامه ی شهرستان گرمی؛ پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۱

  یک سال در آزنا...

  گروه کوهنوردی آزنا گروهی از کوهنوردان با استعداد و علاقمند شهرستان گرمی است که در 19 اسفند سال 1390 در شهرستان گرمی پایه ریزی شد. اکنون یک سال است که اعضای این گروه در جمعه ی هر هفته به فعالیت کوهنوردی در یکی از ارتفاعات منطقه می پردازد.

  در طی یک سال فعالیت، این گروه به ارتفاعات مختلفی از شهرستان گرمی و استان صعود کرده است که مهم ترین آن ها عبارتند از، قلعه ی قهقهه در مشکین شهر، قلعه ی بابک در کلیبر، قله ی آغ داغ خلخال، سبلان و بیشتر ارتفاعات مهم شهرستان. شرکت و پیشرفت چشم گیر در دوره های کسب سهمیه ی صعود به قله ی موستاق چین توسط اسماعیل شهباززاده و حسین فیضی از اعضای گروه کوهنوردی آزنا نیز از افتخارات دیگر این گروه است.

  علاوه بر فعالیت ورزشی، فضای گرم و صمیمی گروه محیطی جذاب و بانشاط را برای علاقمندان به کوهنوردی فراهم ساخته است که می تواند مکانی برای کشف استعدادهای بالقوه ی کوهنوردی در شهرستان و نقطه ی عطفی در مسیر این ورزش در شهرستان باشد که می تواند بستر مناسبی برای شروع برنامه های مناسب فرهنگی-ورزشی در سطح شهرستانی و استانی را فراهم کند؛ با این وجود تقریبا هیچ گونه حمایتی از طرف مسئولین شهرستانی و استانی مشاهده نشده است.

  گروه کوهنوردی آزنا نمونه ای از زمینه ی همکاری مردم و مسئولین است که در صورت به وقوع پیوستن آن می تواند تغییرات مناسبی در سطح شهرستان ایجاد کند. اکنون که این حرکت از طرف علاقمندان شروع شده است، حمایت مسئولین برای پیشبرد فرهنگی-ورزشی شهرمان ضروری به نظر می رسد.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com