تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  جلسه هم اندیشی دوست داران دکتر محسن رضایی با حضور دکتر سید رضا آقایی ، رییس دفتر ارتباطات مردمی دبیر تشخیص مصلحت نظام در شهرستان گرمی برگزار شد.
  در این جلسه که با حضور نمایندگان اقشار مختلف فرهنگیان ، اساتید ، بازاریان ، جامعه ورزشی ، اصحاب رسانه و قلم و سایر اقشار مختلف گرمی برگزار گردید ، مشکلات منطقه گرمی و مشکلات اقتصادی منطقه و استان مورد بحث قرار گرفت. دکتر آقایی با یادآوری حماسه های دکتر رضایی در زمان جنگ افزود : محسن رضایی شخصیتی شناخته شده برای همه می باشد که در شرایط سخت می تواند وضعیت اقتصادی مردم و کشور را بهتر از این اداره کند.
  در این جلسه اسحق قاسمیان از جانب قشر فرهنگیان به خلاء فرهنگی شهر گرمی اشاره کرده و خواستار رفع این مشکلات شد. دکتر سیدی رییس هیأت مدیره مجتمع کشت و صنعت گلستان هادی نیز به مشکلات موجود در شهر اشاره کرد و افزود : امید است با راهکارها و برنامه های دولت آتی شرایط برای رفع موانع و مشکلات شهر گرمی مهیا گردد.
  علی قاسمیان سرپرست نشریه امید اردبیل در گرمی و مدیر مسؤل پایگاه خبری آزادلو با بیان اینکه مشکلات شهر گرمی باعث نابودی شهر و مهاجرت مردم به سایر شهرها می شود افزود : امید است با کمک و همیاری مسؤلین بلند پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، بخصوص دکتر محسن رضایی شاهد آبادانی شهر گرمی باشیم.
  در این جلسه حاج آقا یزدانی ( مدیر کل سابق اولیاء و مربیان آموزش و پرورش کل کشور و بخشدار سابق بخش مرکزی بیله سوار) ، سردار بشارت (جانباز جنگ تحمیلی و از نزدیکان دکتر رضایی) و جمع دیگری از یاران رضایی حضور داشتند.


  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com