تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  به گزارش ایرنا در آئین افتتاح این مركز مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هدف از آن را تسهیل امور مردم، صیانت بهتر از منابع ملی انگوت و ارائه خدمت به اهالی این بخش اعلام كرد.
  اسداله محسن زاده گفت:منابع طبیعی متعلق به نسل های آینده است و نباید در حفاظت از این سرمایه ملی كوتاهی شود. وی با اشاره به مشكل روستائیان با اداره منابع طبیعی وآبخیزداری گرمی در چندپلاك این شهرستان افزود:تلاش می شود تا با اجرای دستورالعمل 20 ماده ای وزیر جهادكشاورزی، ضمن عمل به قوانین موجود، حقوق ملكی اهالی، ملاحظه و تثبیت گردد.
  وی ضمن اختصاص چندصد اصله نهال به بخشداری و شهرداری انگوت، مسئولین این منطقه را به حفظ، احیا و صیانت از فضای سبز و اراضی ملی انگوت فراخواند.
  مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همچنین تعمیر،تجهیزو تخصیص اعتبار لازم به مركز منابع طبیعی و آبخیزداری انگوت را از مسئولین گرمی خواستار شد. محمودعلایی زنگیر فرماندار گرمی هم استقرار مركز منابع طبیعی و آبخیزداری انگوت را مقدمه شهرستان شدن این بخش اعلام كرد و گفت:به زودی نمایندگی ادارات فرهنگ وارشاداسلامی و حفاظت محیط زیست در انگوت دایر خواهدشد.
  وی مسئولیت را فرصتی برای خدمت گزاری به مردم دانست و حل مشكل اهالی روستای سامانلو را در عرصه منابع طبیعی این روستا خواستار شد.
  رضا ظهراب وند بخشدار انگوت هم با تشریح چشم اندازهای طبیعی شهر انگوت از درحال احداث بودن پارك این شهر خبرداد و واگذاری بخشی از اراضی ملی به منظور توسعه این پارك را خواستار شد.وی با اعلام اینكه سیاست دولت، خدمت رسانی در درب منازل مردم است تامین نیروی انسانی لازم برای  مركز منابع طبیعی و آبخیزداری انگوت و دایر بودن آن را در طول هفته خواستارشد. وی از فعالیت 36 دهیاری در انگوت خبرداد و بر واگذاری حریم روستاها برای توسعه روستاهای انگوت از سوی اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تاكید كرد.
  در پایان، غفار نورخان به عنوان مسئول مركز منابع طبیعی و آبخیزداری بخش انگوت شهرستان گرمی معرفی شد.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com