تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  همزمان با هفته احسان و نیکوکاری ( ۲۱ - ۱۴ اسفند ) مراسم نمادین و شهرستانی جشن نیکوکاری به همت کمیته امداد و با همکاری آموزش و پرورش  با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی در دبیرستان دخترانه الزهرای گرمی  برگزار گردید.

  فرماندار شهرستان گرمی در این مراسم طی سخنانی گفت:درونی کردن فرهنگ احسان و نیکو کاری را در جامعه امری لازم و ضروری دانست. محمود علائی  اظهار داشت: با ترویج فرهنگ احسان و نیکو کاری  بسیاری از مسایل و مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه رفع می شود و شرایط برای گرفتن جشن و شادی  برای عموم جامعه مهیا می شود.


  وی با اشاره به اهمیت و قداست انفاق در آموزه های دینی احیاء و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری را صدقه ای جاریه دانست و برنامه جشن نیکوکاری را مروج اخلاق و سعادت دانست .

  در ادامه این مراسم مسئولین و دانش آموزان با حضور در پای صندوق جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری ، کمک های خود را در آغاز سال نو تقدیم همنوعان خود کردند.در ادامه این مراسم مسئولین و دانش آموزان با حضور در پای صندوق جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری ، کمک های خود را در آغاز سال نو تقدیم همنوعان خود کردند  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com