تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  گرمی – علی قاسمیان کردلر – خبرنگار همهشری : پس از رونق دستگاههای دیجیتال و تمایل مردم به استفاده از شبکه های گسترده دیجیتال در شهر های مختلف باعث شد تا این پروژه گستره عظیمی از شهرهای ایران را شامل شود و روز به روز بر شهرهایی که به این سامانه مجهز می شد ، اضافه میگشت.

  بهره مندی اکثر شهرهای استان اردبیل از سامانه دیجیتال و رضایت مردم از این سامانه نیز در کنار سایر استان ها کاملا محسوس است.

  اما در این میان شهر گرمی که بدلیل مرزی بودن برخی از کانال های کشور های همسایه توسط آنتن معمولی می توان دریافت کرد ، همچنان با مشکل فعال نبودن سامانه دیجیتال مواجه هستیم. خواسته اکثر اهالی بهره مندی این شهر از این سامانه میباشد زیرا گستره عظیم تبلیغات سوء از جانب کشورهای همسایه و تأثیر کامل آن بر مردم در شهرهای مرزی بر هیچ کس پوشیده نیست. در این زمینه باید مسؤلین دولت هوشیارانه عمل کرده و این مناطق را سریعتر از سایر مناطق به این سامانه مجهز میکردند. البته گفتنی است که شهرهای همجوار شهرستان گرمی نیز چندی است از این نعمت برخوردار هستند. در این رابطه با مهنس علایی فرماندار گرمی گفتگوی کوتاهی انجام دادیم.

  مهندسی علایی در مورد احداث سامانه دیجیتال در شهرستان گرمی گفت : با توجه به مرزی بودن منطقه احداث سامانه دیجیتال یکی از نیازهای ضروری شهرستان گرمی بشمار می آید. قول مساعد داده شده است که این پروژه در شهرستان گرمی انجام گیرد. با مراکز مربوطه مکاتباتی برای جذب اعتبار برای زیرسازی شبکه دیجیتال در منطقه انجام گرفته است که انشاا.. در این مورد اقدامات لازم انجام خواهد گرفت. وی گفت : کتبا در ملاقات با مسؤلین مربوطه درخواست های مجدد ارسال کرده ام تا سریعا شاهد احداث سامانه در شهر گرمی باشیم. قول مساعد میدهم که پیگیر افتتاح سامانه دیجیتال در شهرستان مغان باشم.

  فرماندار گرمی همچنین در راستای اطلاع رسانی مردم از پروژه های اجرا شده و در حال اجرای شهرستان گرمی در دوره دولت نهم و دهم گفت : تکمیل بیمارستان ولایت ، درمانگاه تأمین اجتماعی  ، سد عمارت و کلاسر و سدهای حوزه رود بالهارود ، توسعه دانشگاهها ، احداث جایگاه های سی ان جی گرمی و انگوت ، تکمیل راه بین گرمی انگوت ، تکمیل راه صلی گرمی اردبیل ، گاز رسانی به موران مصوباتی میباشد که در دولت نهم و دهم به مرحله اجرا درآمده و عمدتا دو سوم این پروژه ها عملی شده و به مرحله اجرا درآمده است.

  وی با اشاره به اینکه متاسفانه بوجود آمدن برخی شرایط باعث شده تا برخی پروژه ها در زمان مقرر به اتمام نرسد افزود : بعضی از پروژه ها همچون سد کلاسر که باید بهار 91 به اتمام میرسید تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. و همچنین سد عمارت که پروژه بلند مدتی میباشد 18 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. پروژه های مختلف بر اساس موقعیت های خاص پیشرفت های گوناگونی دارد. پیگیری بهسازی راه روستایی بخش موران نیز در برنامه های پیش رو فرمانداری نیز میباشد.

     کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com