تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

   مدیر کمیته امداد شهرستان گرمی  از پرداخت 1میلیارد و 483 هزار تومان تسهیلات به مددجویان این شهرستان  خبر داد.

  مالک بدری مدیر کمیته امداد گرمی در دیدار امدادگران  این نهاد با فرماندار این شهرستان توانمندسازی مددجویان را یکی از اولویت‌های کاری کمیته امدادشهرستان گرمی  در حمایت از مددجویان این نهاد عنوان کرد و گفت: در این راستا در 11 ماهه سالجاری، برای266 مورد طرح در قالب "مشاغل خانگی ،خود اشتغالی و خود کفایی "مددجویان این نهاد مبلغ  1 میلیارد و 483 هزار تومان تسهیلات پرداخت شده است. مدیر کمیته امداد شهرستان گرمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سایر خدمات این نهاد از قبیل ساخت مسکن و تعمیر و بازسازی مسکن محرومین  برای مددجویان، گفت: در این رابطه نیز برای 74 نفر مبلغ 32 میلیون تومان از سوی این نهاد هزینه شده است.

  بدری همچنین  با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و مشارکت خیران با اجرای طرح‌های مشارکتی عملی می‌شود، اضافه کرد: خوشبختانه کمیته امداد با اجرای طرح‌های و دارا بودن 1159صندوق صدقه در نقاط مختلف شهرستان در طول 11 ماهه سالجاری مبلغ 112 میلیون تومان از این محل جمع اوری کرده است.

  علائی فرماندار گرمی هم دراین دیدارگفت: كمیته امداد امام (ره) از جمله نهادهای مردمی است كه سعی كرده با تلاشهای شبانه‌روزی در راستای رفع نیازهای مردم گام بردارد.

  مهندس علائی تعامل و اتحاد مردم و مسوولان را گامی در راستای رفع مشكلات محرومان دانست و افزود: با ساماندهی تسهیلات مشاغل خانگی ،خود اشتغالی و خود کفایی و ارائه خدمات فنی و هدایت این سرمایه ها بسوی اشتغال پایدار از سوی این نهاد باید تلاش شود تا درآمدزایی قشر نیازمندان برطرف شود.

  وی همچنین از تلاشها کمیته امداد گرمی در سالجاری ، بخاطر کسب رتبه نخست استان در پرداخت زکات قدردانی کرد و افزود: همکاری ، روحانیان مستقر در روستاها ، عاملان زکات و زارعان مومن و متقی در نهادینه شدن فرهنگ زکات در منطقه قابل تقدیر است.  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com