تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  به مناسبت گرامیداشت اولین روز از هفته منابع طبیعی و درختکاری ، با حضور فرماندار گرمی و جمعی از مسئولین این  شهرستان، مراسم نمادین درختكاری و عملیات توسعه فضای سبز در حاشیه جاده گرمی –بیله سوار  این شهرستان برگزار شدو با انجام این مراسم نمادین به استقبال این هفته رفتند. ترویج فرهنگ حفظ و حمایت از محیط زیست، گسترش فضای سبز، بیابان زدایی و جلوگیری از فرسایش خاك از اهداف این طرح بود.در این طرح  2000 اصله نهال  بطول دو کیلومتر در حاشیه ورودی و خروجی گرمی توسط اداره منابع طبیعی و با همکاری شهرداری این شهرستان  کاشته می شود.

  رییس اداره منابع طبیعی شهرستان گرمی  در حشایه این مراسم اظهارداشت: به منظور توسعه درختکاری و افزایش سرانه فضای سبز اداره منابع طبیعی تعداد زیادی ازنهالهای  گونه های مختلف را بصورت رایگان در اختیار اشخاص ، ادارات ، نهادها و شهرداری منطقه قرار می دهد.

  سلیمی  افزود: این اقدام با هدف فرهنگ سازی و آموزش همگانی در راستای احداث فضای سبز و احیای سنت حسنه درختکاری انجام می شود.

  علائی فرماندار گرمی هم با اشاره بر لزوم فرهنگ سازی مسئولان برای كاشت نهال در سطح شهرستان افزود : یكی از وظایف بزرگ جامعه انتقال منابع طبیعی پایدار به نسل های آینده است و حفظ منابع طبیعی و اجرای طرح های صیانت از جنگل یك وظیفه ملی است و دستگاههای اجرایی در آن نقش دارند و باید به صورت ویژه ای اجرایی شوند.
  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com