تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است.
  این سخنان چنان نیرویی داشت که در ذهن من ماندگار شد. هرچه بیشتر فکر کردم و عوامل مؤثر در موفقیت را عمیقتر دیدم ، موضوع واضحتر میشد. شواهد زنده و حقیق یکی پس از دیگری گواهی میدادند که میزان پول در حسابهای بانکی و میزان خشنودی از زندگی به میزان تفکر شخص بستگی دارد. فقط این سوال برای من بوجود می آید که اگر بزرگ اندیش تا به این حد موفقیت آمیز است چرا همه افراد اینگونه فکر نمیکنند. بارها و بارها یک عده را میبینم که با افکار کوچکشان دیگران را رنجیده خاطر میکنند ، آنها را حقیر و خود را بزرگ میکنند. این سوالی است که خوانندگان محترم باید به آن جواب بدهند. آیا به نظر شما این حقیر شمردن دیگران به نگاه فرد ، به خرد بودن خود فرد برنمیگردد! من بارها در پاسخ این پرسشها گفته ام که همه ما بیش از آنکه خود متوجه باشیم محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم.
  متاسفانه ، بیشتر این تفکرات خرد و ناچیز است. محیطی که شمارا در بر گرفته است ، میخواهد شما را مغلوب کند ، میخواهد شما را تا خیابانهای پست شهرتان پایین بکشد. هر روز دارید به طعنه میشنوید که دیگران چه کرده اند که ما بکنیم ، یا جامعه به چه کرده است و با اینگونه افکار منفی و حقارت بار فقط خودمان را از پیشرفت و ترقی باز میداریم. این محیط حقارت بار چیزهای دیگری هم میگوید مثلا سعید دارد به شما القا کند که هر چه پیش آید خوش آید. سرنوشت تو به دست خودت رقم نمیخورد بلکه این تقدیر است که حرف آخر را میزند. پس رویاهایت را فراموش کن و همه چیز را به قضا بسپار. اینها همه چیزهایی است که بارها از ذهن خطور میکند برای عبور از این افکار دل شیر میخواهد و فکر بزرگ ، که تورا از قافله عقب نگذارد و چه کسی این جمله را نشنیده است که برای دستیابی به موفقیت یابد ، بهای گزافی پرداخت.

  گویی که باید روح ، زندگی خانوادگی ، وجدان و همه ارزشهایی اخلاقی خود را بفروشم تا به جایی برسیم اما حقیقت آن است که موفقیت خرجی نمیداد بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود ، بهره ای نیز میبخشد. بزرگانی همچون داود نبی می فرمایند : هرکس آن چیزی است که در ضمیر خود میپندارد. و یا امرسون می گوید : مردان بزرگ کسانی هستند که میدانند اندیشه ها بر جهان حکم می رانند.

  پس بزرگ بیندیشید تا بزرگ زندگی کنید. بزرگی زندگی در خوشحالی و کامیابی است. از همین حالا شروع کنید کشف کنید که چگونه تفکر شما برایتان جادوگری میکند. با الهام از نیروی ایمان خود را به سوی موفقیت سوق داده و از بزرگ اندیشی نتایجی بزرگ بگیرید.

  یادداشت / اسحق قاسمیان کردلر - وبلاگ مشاوران مدرسه تیزهوشان گرمی  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com