تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگزان استان اردبیل در جلسه مسائل و مشکلات امور شهدا و ایثارگران شهرستان گرمی از طراحی و اجرای موزه شهدای استان با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی در محله" اوچ دکان" اردبیل خبر داد و افزود:این موزه هم اکنون  با 100متر مربع زیر بنا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در خرداد ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.

  سید شنوا افزود:در این موزه  دائمی ،آثار 3400 شهید استان در معرض دید عموم قرار می گیرد.

  این مقام مسئول همچنین از اجراو ساخت مجموعه رفاهی و درمانی ایثارگران استان در محوطه بیمارستان ایثار اردبیل خبر داد و گفت:عملیات ساخت این مجتمع در زمینی بمساحت 13750 متر مربع از سال 1388  آغاز گردیده و هم اکنون 52 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.  وی تصریح کرد:فاز اول این مجموعه تا سوم خرداد ماه سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.

  وی در ادامه گفت:هم اکنون 80 درصد مزار شهدای استان بازسازی و مرمت گردیده اند و تلاش می شود 20 درصد باقیمانده نیز تا پایان سال 1392 ساماندهی شود.

  سید شنوا سهم ظرفیت اشتغال فرزندان شهداو ایثارگران  استان  در سالجاری را 700 نفر عنوان کرد و افزود:امسال علاوه بر مهیا شدن زمینه اشتغال این تعداد سهمیه  در استان 300 نفر هم بعنوان مازادبر سهمیه در دستگاههای مختلف استان جذب و بکار گرفته شدند.

  علائی فرماندار گرمی هم در این جلسه از ساماندهی،مرمت و بازسازی  223مزار شهدا در شهرستان گرمی در طول سه سال گذشته  خبر داد و افزود:برای این منظور بیش از 240 میلیون تومان هزینه شده است.

  وی مجموع مزار شهدادر شهرستان گرمی را 287 مورد عنوان کرد و افزود: تلاش می شود 64 مورد باقیمانده نیز طی سالهای آتی ساماندهی گرد  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com