تبلیغات
آزادلــو
X
امروز:
آمار سایت
آرشیو موضوعات

صفحات دیگر

نظرسنجی
 • فعالیت پایگاه خبری آزادلو در این یک سال را چگونه ارزیابی می کنید؟

 • پیوندهای خبری مربوط به مغان
  پیوندهای مفید
  نویسندگان

  سایت آزادلو نخستین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان (گرمی) میباشد.

  این سایت در سامانه پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

  نشریه الکترونیکی آزادلو برای انعکاس اخبار شمالغرب کشور و منطقه مغان شکل یافته است.

  این سایت پیرو قوانین جمهوری اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب سیاسی نمیباشد.

  Email : azadlo.mughan@yahoo.com

  گرمی علی قاسمیان کردلر خبرنگار همشهری : شهرداری گرمی بدلیل اینکه با انبوهی از بدهی ها مواجه است ، آنطور که باید نمیتواند خدمات رفاهی ارایه کند. گلایه مردم از وضعیت معابر شهر گرمی ، کمبود نقدینگی شهرداری و عدم توان پرداخت حقوق کارکنان این نهاد و دهها مشکل دیگر باعث تا شهرداری رفته رفته موجودیت خود را از دست بدهد.

  فرماندار گرمی مهندس محمود علایی زنگیر در گفتگو با خبرنگار همشهری از وضعیت نابسمان شهرداری خبر داد و افزود : در تعریف شهرداری اینگونه آمده است که شهرداری یک نهاد غیردولتی میباشد که میتواند از امکانات و بودجه دولتی نیز استفاده کند. شهرداری باید از نظر درآمد خودکفا باشد. اما نظر به اینکه شهرداری گرمی درآمد خاصی نداشته و سرمایه گذاری مهمی در هیچ بخشی تاکنون انجام نداده است واقعا پشتوانه مالی ضعیفی دارد.

  علایی در ادامه با اشاره به اینکه همه ادارات باید با شهرداری هماهنگ باشند افزود : اگر بگوییم که تمامی مشکلات شهری از جانب شهرداری است کاملا بی انصافی میباشد. بسیاری از مردم و ادارات از پرداخت مالیات خود به شهرداری شانه خالی میکنند اما انتظار دارند که شهرداری معجزه کند. باید همگی با شهرداری هماهنگ باشیم و اگر ما در زمان مشخص بدهی های خود را به شهرداری بپردازیم ، اگر آن وقت شهرداری کاری انجام نداد آن زمان میتوانیم از عملکرد شهرداری گلایه مند باشیم. وی در مورد کمک فرمانداری به شهرداری گفت :  ما در نوبه خود تمامی تلاشمان را انجام میدهیم و به ادارات مختلف نیز تذکرات لازم را میدهیم. با مسؤلین استانی نیز در این مورد مکاتباتی انجام دادیم و توانستیم اعتباراتی برای شهر تهیه کنیم که این اعتبارات توسط شهرداری در سطح شهر هزینه شد. اصلی ترین هدف ما تأمین شرایط مناسب زندگی برای اهالی میباشد.

  ترمینال شهرستان گرمی بزودی احداث میشود

  علایی در مورد احداث ترمینال شهرستان گرمی گفت : برای احداث ترمینال در شهر گرمی 2 فرد متقاضیی میباشند. با بررسی زوایای مختلف این دو متقاضی در شورای حمل و نقل ، پتانسیل و شرایط هر دو سنجیده شده و مراحل پایانی واگذاری به یکی از این عزیزان در حال بررسی میباشد. هنوز شورای حمل و نقل در این زمینه تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است که با تصمیم گیری نهایی انشاا.. اقداماتی در زمینه احداث خواهیم کرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به سایت آزادلو میباشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

  مدیر سایت : علی قاسمیان -09378925816Site Template Design:mohsenmobashergermi@gmail.com